Vitajte na stránkach spoločnosti EUROPEAN FINANCIAL GROUP!

Chcete začať podnikať, ale neviete ako na to? Obráťte sa na nás a my za Vás všetko zariadime. V spolupráci s právnikmi Vám už za pár dní založíme novú spoločnosť presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Poskytneme Vám odborné konzultácie, vypracujeme za Vás dokumenty potrebné na založenie spoločnosti a zabezpečíme tiež všetky ostatné formality. Vy len u notára podpíšete príslušné dokumenty a môžete začať bez starostí podnikať. S nami ušetríte množstvo energie a času, ktorý by ste strávili vybavovaním na úradoch a v neposlednom rade sa vyhnete zbytočným chybám, ktoré so sebou prinášajú nemalé finančné straty.

Zakladanie obchodných spoločností

Našim cieľom je čo najviac Vám uľahčiť cestu k novej spoločnosti. Bez predchádzajúcich skúseností by Vám jej založenie mohlo trvať aj niekoľko mesiacov, keďže celý proces si vyžaduje dôkladnú znalosť príslušnej legislatívy. My naštartujeme Vašu novú spoločnosť bezchybne, rýchlo a pritom za prijateľnú cenu.

V prípade, že potrebujete začať podnikať okamžite, máme pre Vás riešenie v podobe našich už existujúcich ready-made spoločností, ktoré boli založené výhradne za účelom predaja klientovi. Takéto spoločnosti sú už zapísané v obchodnom registri, ale nikdy nepodnikali, a teda nemajú ani žiadne pohľadávky a záväzky. Po ich odkúpení môžete prakticky hneď reálne vykonávať podnikateľskú činnosť, konať v mene spoločnosti a uzatvárať dôležité obchody.

Naša spoločnosť poskytuje tiež kompletný odborný servis zakladania offshore spoločností v krajinách s nízkym alebo nulovým daňovým zaťažením: na Cypre, Seycheloch a v štáte Delaware (USA).  Ak sa zaoberáte medzinárodným obchodom alebo máte jednoducho obavy o budúcnosť svojich investícií, spoločnosť založená v spomínaných krajinách je pre vás ideálnym riešením ako optimalizovať daňové zaťaženie a dosiahnuť významné daňové úspory. S nami získate možnosť vlastniť a riadiť offshore spoločnosť pri zachovaní úplnej anonymity. Ponúkame Vám registráciu takejto spoločnosti s vybavením všetkých súvisiacich formalít ako aj ďalšie sprievodné služby.

Záleží nám na dobrých a korektných vzťahoch s našimi klientmi, preto poskytujeme kvalitný servis na profesionálnej úrovni. Dôraz kladieme na serióznosť, spoľahlivosť, diskrétnosť a individuálny prístup k zákazníkom.

Budeme radi, ak sa so založením Vašej novej spoločnosti obrátite práve na nás.

Tešíme sa na spoluprácu!